Literair Café 2017-2018

img 2035 Op 23 februari waren Carll Cneut (illustrator) en Jan De leeuw (auteur) te gast op het literair project dat onze school in samenwerking met de bibliotheek van Wilrijk organiseerde. 
Als voorbereiding op het project brachten onze leerlingen een bezoek aan de bibliotheek waar ze uitleg kregen over hoe je de catalogus van de bibliotheek kunt gebruiken, hoe het krantenarchief werkt en waar je recensies over boeken kunt vinden.

Alle leerlingen lazen een boek van Jan De Leeuw en zochten informatie over de gastsprekers. In de klas werden de boeken besproken en leefden de leerlingen zich in de rol van illustrator in door zelf tekeningen te maken bij een verhaal. Vrijdag 23 februari was de apotheose van het project. De leerlingen volgden geboeid de twee interessante voorstellingen. U bevindt zich hier: Home Activiteiten Literair Café 2017-2018