WiskuNde In-Zicht

 2020 02 04 15.37.12

Op dinsdag 4 februari 2020 organiseerde de Universiteit Antwerpen een wiskundedag met als titel “WiskuNde In−Zicht”. Onze leerlingen van 6LWI en 6WEWI trokken daarheen.

wiskunde in zicht groot

In de voormiddag volgden zij een boeiende lezing van professor David Eelbode die de onderwerpen van de verschillende workshops ludiek aanbracht. Onze leerlingen volgden de workshop: Wiskundige modellen: de ideale wereld (?) en kregen eerst in de resterende voormiddag wat nieuwe leerstof te verwerken. In de namiddag volgde een wedstrijd tegen leerlingen uit andere scholen om te bewijzen dat ze de eerder aangeleerde leerstof konden toepassen.

Het was een boeiende en leerzame dag!

 

 2020 02 04 15.37.12

U bevindt zich hier: Home Activiteiten WiskuNde In-Zicht