Welkom op onze school

Het Sint-Ursula-Instituut Wilrijk heet u welkom op onze website.

Hier proberen we u een indruk te geven van onze school. We willen hier tegelijkertijd een informatiebron zijn voor onze leerlingen, ouders, leerkrachten, oud-leerkrachten, sympathisanten, ...

We wensen u veel plezier in het ontdekken van onze website.

ingang49web

Beste leerlingen en ouders,

Het dragen van een mondmasker is verplicht op school, behalve tijdens het sporten en bij het eten en/of drinken. Enkel in de refter tijdens de lunch is het toegestaan het mondmasker af te zetten. Een kleine snack op de speelplaats kan, maar dient te gebeuren zoals voorgeschreven door de preventiedienst
Bij aankomst op de school (met mondmasker) vragen we om de handen te ontsmetten. Je kunt je eigen handontsmetting meebrengen.
Houd, waar mogelijk, voldoende afstand (1,5 meter).
 
Als je voor je naar school vertrekt koorts hebt, je niet goed voelt, moet hoesten, kortademig bent, spier-, hoofd- of keelpijn hebt… dan vragen we om eerst contact op te nemen met je huisarts en niet naar school te komen.
 
samentegencorona
U bevindt zich hier: Home Uncategorised Welkom